+359 899 700 900
info@buldom.ua
Русский
Поиск Недвижимости
banner
banner
banner
banner
banner
Недорога нерухомість у Болгарії біля моря
На протязi останніх декількох років нерухомість в Болгарії стає доступна всім, хто хоче переїхати в Болгарію на постійне проживання, відпочити влітку, інвестувати і здавати в оренду / перепродати, так як ціни недорогі, як на нерухомість, так і на проживання.
 
Пропозиції, які актуалізуються щодня різноманітні, ліквідні, але спочатку необхідно визначитися з регіоном, а це можна зробити тільки, якщо Ви приїду до нас в Болгарії і на місці наша компанія ознайомить Вас з усім узбережжям, з усіма перевагами кожного регіону на узбережжі, зорієнтує по ціновій політиці по нерухомості апартаментів, будинків, комерційної нерухомості, ділянок.
Записатися на ознайомчу поїздку можете натиснення на посиланні: ОЗНАЙОМЛЮЮЧА ПОЇЗДКА В БОЛГАРІЮ >>
Найдорожчі ПРОПОЗИЦІЇ НА воліють КУРРОРТАХ / МІСТАХ НА МОРЕ ПЕРВИННОЇ НЕРУХОМОСТІ:
1.К.Золотi Піски - це сучасний курорт з багаторічною історією.
 
Переваги даного місця - унікальна природа, мальовничий ліс, чудові пляжі, чисте море, сонце, мінеральна вода. Пляж в Золотих Пісках має нагороду «Блакитний прапор», на курорті є бальнеолікарні, термальні сірчисті джерела, спортивні споруди, всілякі розваги та інфраструктура для дітей і дорослих, а також кафе, ресторани, дискотеки і т. П.
 
   
 
 
Переваги комплексу "ArgishtPartez" - море в 120 м, морська панорама, величезний озеленений парк площею 10 тис. М2, мiниральна вода в зовнішньому і внутрішньому басейні, це єдиний комплекс, який виконаний в шумерському стилі на всьому узбережжі Болгарії. Комплекс "ArgishtPartez" - функціонує цілорічно, підходить для ПМЖ та відпочинку / здавання в оренду / інвестицій. Передбачена безвідсоткова розстрочка.
Ціни: студії від 37 тис євро; квартира з 1 спальнею від 56 тис. євро, квартира з 2 спальнями від 100 тис.євро.
Натисніть на лінк, щоб ознайомитися з інформацією: "ArgishtPartez"
2. Місто Варна - морська столиця на північному узбережжі. Переваги міста: населення близько 500 тис. осіб, розвинена інфраструктура, море, пляжі, Приморський Парк - протяжністю 7 км, університети / школи на різний мовах і тд.
м.Варна, комплекс "Grand Hill"
 
 
   
 


Переваги комплексу "GrandHill": чисте повітря, спокій, морська панорама з усіх квартир, крокова доступність до моря -5 хв, підходить як для здачі в оренду, так і для ПМЖ, так як знаходиться в межах мiста. Пeредбачена розстрочка.
Ціна: студії від 36 тис.євро, квартира з 1 спальнею від 46 тис. Євро.
  
2. Переваги: ​​район Бриз (самий бажаний), до Приморського Парку 200 м, море в 5 хвилинах ходьби, є вся інфраструктура, підходить для ПМЖ / відпочинку / здачі в оренду. Розстрочка передбачена до 10 років.
м.Варна, комплекс "BrizRezidence1§2"
Ціни: 1 спальний ап. від 39500 євро
 
Натисніть на лінк, щоб ознайомитися з інформацією: "BrizRezidence1§2"
3. Місто Бяла - місце, де людина знаходить спокій і гармонію з душею, чисельність населення близько 7 тис, підходить для ПМЖ і відпочинку з сім'єю, нфраструктура не завмирало. Особливості м. Бяла -це розкішні піщані пляжі і широколистий ліс. Бяла - це місто, відоме традиціями виноградарства і виноробства, в тому числі, приголомшливого вина Дімят.
м.Бяла, комплекс "Byala Sun Residence"
Переваги: море в 250 м, морська панорама, інфраструктура працює цілий рік, підходить для ПМЖ та відпочинку / інвестціі, розстрочка до 2 років.
Ціни: студії від 19900 євро, квартири з 1 спальнею від 34900 євро, з 2 спальнями від 70 тис.
Натисніть на лінк, щоб ознайомитися з інформацією: "ByalaSunResidence"
 
4. Переваги к.Еленіте - морський курорт, сочетаніеморского повітря / хвойних лісів, гір і море, гарантує затишну обстановку і чисте повітря, а достатку ростуть уздовж узбережжя, надає ці Переваги комплексу "VillaAstoria5 & 6", к.Еленіте: відстань до моря 120 м, прекрасна панорама на море, гори і "RoyalCastle" з вікон квартир, комплекс працює - цілорічно. Передбачена розстрочка.
Ціни: студії від 25 тис євро, квартира з 1 спальнею від 38 тис євро, квартира з 2 спальнями від 48 тис.євро.
 
   
 

Натисніть на лінк, щоб ознайомитися з інформацією: Комплекс VillaAstoria5 і Комплекс VillaAstoria6
5. К.Солнечний Берег - це найбільший курорт в Болгарії.
Переваги даного куррорта - інфраструктура, яка в останні кілька років працює цілорічно, транспортне сполучення з усією Болгарією, пляжна смуга протяжністю 10 км. Підходить для відпочинку / інвестицій і ПМЖ.
Переваги комплексу "Cascadas" - територія більше 45 тис кв.м, розвинена інфраструктура: більше 8 басейнів, кілька спа / фітнес центрів більярдні, дитячі / волебольная майданчики, ресторани, магазини і вся працює цілий рік.
 
   
 

Відмінна інвестиція, розроблена система здачі в оренду, ПМЖ.
Пропонується розстрочка до 2 років.
Ціни: студії від 24 тис євро, 1 сп. аппартамент від 45 тис євро, 2 спальні апартаменти від 55 тис євро.
Cascadas 2, Cascadas 7, Cascadas 15, Cascadas 11, Cascadas 12, Cascadas 13, Cascadas 14 , Cascadas 16, Cascadas 17, Cascadas 18
6. с.Равда - село і курорттний селище, розташований на самому березі Чорного моря.
Переваги: інфраструктура працює цілий рік, транспортне сполучення з усіма регіонами, підходить для ПМЖ. Для любителів риболовлі - є пристань.
Переваги комплексу "CascadasRavda" - 300 м від моря, рівнинна місцевість, з верхніх поверхів вид на море, доступність ціни, якості, местополженія. Підходить як для ПМЖ, відпочинку / здачі в оренду. Можлива розстрочка.
 
   
 

Ціни: студії від 25 тис євро, квартира з 1 спальнею від 42 тис євро, з 2 спальнями від 50 тис.євро.
Натисніть на лінк, щоб ознайомитися з інформацією: "CascadasRavda"
Пропозиції, які ми з Вами розглянули, звичайно ж не одні єдині, але самі ліквідні по співвідношенню ціни, якості та місця розташування.
Будь ласка, залиште заявку на нашій сторінці і ми зробимо для Вас підбір, який буде відповідати Вашим побажанням.
 
Клікнувши на ссилочку, Ви зможете перейти на сторінки:
КЕРІВНИЦТВО покупців нерухомості в БОЛГАРІЇ;
ОЗНАЙОМЛЮЮЧА ПОЇЗДКА В БОЛГАРІЮ - НЕРУХОМІСТЬ.
За додатковою інформацією телефонуйте +359 888 96 60 60, пишіть на info@buldom.ua або заповніть Ваші контактні данни формі внизу, задайте будь-які Ваші запитання та отримаєте відповіді від нашого консультанта!
 
Для получения более подробной информации заполните форму
Информация
Я принимаю Terms на buldom.ua
Подобные статьи
02/09/2015 Процес Покупки в Болгарії
1. Виникнення бажання придбати нерухомість в Болгарії.   Перш за все, Ви повинні визначити для себе:   - Яка мета передбачуваної покупки: сезонний відпочинок, постійне проживання, інвестиція. - Які потрібні Вам квадратура і тип апартаменту? - Який ціновий діапазон Ваших пошуків і бажана схема ...
02/09/2015 Специфіка площестворення
У Болгарії є свої особливості розрахунку площ, які відрізняються від прийнятих в Росії. Розглядаючи пропозицію по нерухомості, Ви бачите так звану "загальну площу" апартаменти. Вона складається з 2 частин:   забудованої площі квартири   і відсотка загальних частин будівлі, які поклад...
02/09/2015 Щорічні витрати
Зміст нерухомості в Болгарії: статті витрат і їх величина. Побутові витрати, комунальні платежі, податки. Витрати при експлуатації апартаментів в Болгарії можна умовно розділити на 3 складові:   - Щорічні податки - Індивідуальне споживання води і електрики - Такса підтримки будівлі   Щорічні ...
04/03/2015 Нерухомість в Болгарії
...