+359 899 700 900
info@buldom.ua
Русский
Поиск Недвижимости
banner
banner
banner
banner
banner
Специфіка площестворення

У Болгарії є свої особливості розрахунку площ, які відрізняються від прийнятих в Росії. Розглядаючи пропозицію по нерухомості, Ви бачите так звану "загальну площу" апартаменти. Вона складається з 2 частин:
 

  • забудованої площі квартири
 
  • і відсотка загальних частин будівлі, які покладаються на конкретний апартамент.
 

Забудована площа ап-та - це вся площа по зовнішньому периметру квартири (включаючи товщину стін, самі кімнати, коридори, санвузли, внутрішні стіни, підсобні приміщення і балкон)
 

Загальні частини всього будинку - це під'їзди, сходові площадки і прольоти, горища, фойє, фасадні стіни, коридори. Всі ці площі сумуються і діляться пропорційно на кількість приміщень. Після чого частина, що має належати на кожну квартиру, в середньому складе від 12% до 25% площі квартири і називається ідеальні частини від загальних частин будівлі.
 

Склавши докупи відсоток загальних частин і забудовану площу квартири, ми отримаємо загальну площу, від якої вважається вартість ап-та і впоследствие такса обслуговування.

Даний порядок розрахунку площ регламентується Постановою № 7 від 2003 року про правилах і нормативах при влаштуванні територій.
 

Важливо тут звернути увагу на ось який момент:
 

У чисту забудовану площу квартири входить і товщина стін. Однак, багато залежить від виду стіни. Якщо стіна апартаменту має вікно, балкон, або лоджію - то вважається вся товщина стіни. Якщо ж зовнішня стіна апартаменту не має вікна, балкона або лоджії, то в забудовану площу включається тільки половина ширини цієї стіни (а інша половина додається до загальних частин будівлі). Товщина стін між 2ма сусідніми квартирами діляться навпіл між власниками-сусідами.

Розглянемо на прикладі:

Апартамент з 1 спальнею загальною площею: 54,34 кв.м.

Дана площа включає загальні частини будівлі - 12,77%

Тому забудована площа квартири - 47, 40 кв.м.
 

Однак, ми пам'ятаємо, що ця площа включає товщину стін, порідори, санвузол, балкон. Тому раджу покупцям звернути увагу на квадратури кімнат і приміщень в квартирі. Наприклад, в цьому випадку ми маємо:

Площа вітальні кімнати складе 20, 83 кв.м., спальня - 11 кв.м., Коридор - 2, 7 кв.м., Ванна кімнати - 3,24 кв.м. Терааса - 4, 02 кв.м.

 

Дані нюанси дуже важливо знати майбутнім покупцям. Так як ті квадратури, які Ви бачите на сайтах, в прайс-листах об'єктів, в листах консультантів при попередньому відборі - це загальні квадратури. Тому питайте про забудованих площах квартир і про квадратурі житлових приміщень. Тільки так Ви зможете об'єктивно оцінити апартамент і зрозуміти, чи підходить він Вам!

Для получения более подробной информации заполните форму
Информация
Я принимаю Terms на buldom.ua
Подобные статьи
02/09/2015 Процес Покупки в Болгарії
1. Виникнення бажання придбати нерухомість в Болгарії.   Перш за все, Ви повинні визначити для себе:   - Яка мета передбачуваної покупки: сезонний відпочинок, постійне проживання, інвестиція. - Які потрібні Вам квадратура і тип апартаменту? - Який ціновий діапазон Ваших пошуків і бажана схема ...
02/09/2015 Щорічні витрати
Зміст нерухомості в Болгарії: статті витрат і їх величина. Побутові витрати, комунальні платежі, податки. Витрати при експлуатації апартаментів в Болгарії можна умовно розділити на 3 складові:   - Щорічні податки - Індивідуальне споживання води і електрики - Такса підтримки будівлі   Щорічні ...
08/09/2015 Недорога нерухомість у Болгарії біля моря
На протязi останніх декількох років нерухомість в Болгарії стає доступна всім, хто хоче переїхати в Болгарію на постійне проживання, відпочити влітку, інвестувати і здавати в оренду / перепродати, так як ціни недорогі, як на нерухомість, так і на проживання.   Пропозиції, які актуалізуються щодня різноманітні, л...
04/03/2015 Нерухомість в Болгарії
...