+359 899 700 900
info@buldom.ua
Русский
Поиск Недвижимости
banner
banner
banner
banner
banner
Щорічні витрати

Зміст нерухомості в Болгарії: статті витрат і їх величина. Побутові витрати, комунальні платежі, податки.

Витрати при експлуатації апартаментів в Болгарії можна умовно розділити на 3 складові:
 

- Щорічні податки

- Індивідуальне споживання води і електрики

- Такса підтримки будівлі
 

Щорічні податки - їхній розмір визначається громадою (муніципалітетом) і описаний у законі: Закону за місцевими дан'ці і таксі (ЗМДТ). Їх усього два.

 

Перший - це податок на нерухомість ("Дан'к зграді" на болгарському). Його розмір визначається індивідуально залежно від того, що являє собою споруда, її комунікації та безпосередньо ваш апартамент, який рік побудови будівлі (всі ці відомості подаються новим власником при реєстрації угоди в податковій службі у двомісячний термін після покупки). А також податкова служба при обчисленні податку враховує, чи є даний об'єкт основним житлом власника. У Варні розмір податку на будівлі складає 0,2% від податкової оцінки. Наприклад, для студії вартістю 25000 євро річний податок на нерухомість буде приблизно 40-50 євро.

 

І інший податок - це податок на вивіз побутових відходів (він ще менше 0, 15% від податкової оцінки). Величина податку вважається також від податкової оцінки квартири, виданої податковою службою.

Індивідуальні платежі за воду і електрику - вони нараховуються за лічильниками, встановленими в кожній квартирі. Тарифи наступні:
 

  • Електроенергія (на даний момент) 0.097 Eur / 1 kW / h,
 
  • Вода - 1 Eur / m3.
 

Як приклад можемо навести такі цифри: для апартаменти з 1 спальнею площею близько 50 кв.м. при проживанні в ньому 2 людина за електрику сплачується сума приблизно в 30-40 євро на місяць, а за воду - приблизно 5 євро за місяць. Але все залежить від індивідуального споживання!

 

До індивідуальних платежах можемо віднести також телефон та інтернет:
 

Телефон: установка нової лінії - 12 євро, абонентська місячна плата 10 євро;
 

Інтернет: установка нової лінії - 18 євро, абонентська місячна плата 15 євро;


 

Такса підтримки будівлі припускає догляд за територією комплексу (озеленення, басейни, освітлення території і коридорів, прибирання загальних частин, цілорічну і цілодобову охорону, вивіз сміття - словом, підтримання житлового комплексу в ідеальному стані). Оплачується такса підтримки раз на рік, становить для різних об'єктів від 6 до 12 євро на рік за кв.м (залежно від того, що являє собою комплекс). Але завдяки їй, Ваше житло завжди під охороною, територія акуратна, скрізь чисто.

 

Тобто витрати після покупки апартаменту - це Ваші комунальні платежі (електрика і вода) плюс податки і такса підтримки.
 

Для приватних будинків - зберігаються щорічні податки і їх ставки, залишаються індивідуальні платежі за воду і електрику за лічильниками. І можуть додатися інші витрати. Наприклад, підключення будинку до охоронних систем і відеоспостереженню (від 35 євро за місяць). Можливі витрати на садівника, підтримку басейнів і т.д. У приватних будинках, на відміну від Апарт-комплексів і котеджних селищ, дані послуги організовуються і оплачуються власниками самостійно. І у випадку, коли власником приватного будинку є іноземець, а земля оформлена на його юридична особа, щорічно потрібно буде подавати отчетсность по фірмі, а дані бухгалтерські послуги можуть коштувати близько 200 євро на рік.

Для получения более подробной информации заполните форму
Информация
Я принимаю Terms на buldom.ua
Подобные статьи
02/09/2015 Процес Покупки в Болгарії
1. Виникнення бажання придбати нерухомість в Болгарії.   Перш за все, Ви повинні визначити для себе:   - Яка мета передбачуваної покупки: сезонний відпочинок, постійне проживання, інвестиція. - Які потрібні Вам квадратура і тип апартаменту? - Який ціновий діапазон Ваших пошуків і бажана схема ...
02/09/2015 Специфіка площестворення
У Болгарії є свої особливості розрахунку площ, які відрізняються від прийнятих в Росії. Розглядаючи пропозицію по нерухомості, Ви бачите так звану "загальну площу" апартаменти. Вона складається з 2 частин:   забудованої площі квартири   і відсотка загальних частин будівлі, які поклад...
08/09/2015 Недорога нерухомість у Болгарії біля моря
На протязi останніх декількох років нерухомість в Болгарії стає доступна всім, хто хоче переїхати в Болгарію на постійне проживання, відпочити влітку, інвестувати і здавати в оренду / перепродати, так як ціни недорогі, як на нерухомість, так і на проживання.   Пропозиції, які актуалізуються щодня різноманітні, л...
04/03/2015 Нерухомість в Болгарії
...