+359 899 700 900
info@buldom.ua
Русский
Поиск Недвижимости
banner
banner
banner
banner
banner
Процес Покупки в Болгарії


1. Виникнення бажання придбати нерухомість в Болгарії.
 

Перш за все, Ви повинні визначити для себе:
 

- Яка мета передбачуваної покупки: сезонний відпочинок, постійне проживання, інвестиція.

- Які потрібні Вам квадратура і тип апартаменту?

- Який ціновий діапазон Ваших пошуків і бажана схема оплати?

- Хто з членів Вашої родини і як планує використовувати дані апартаменти?

 

2. Консультаціі з представником з Болгарії.
 

Повідомивши ці побажання нашому представникові, Ви отримаєте добірку відповідних квартир і дізнаєтеся про можливі варіанти оплати. А за допомогою наших партнерів Ви зможете органіовати ознайомчий тур в Болгарію, в ході якого Вам покажуть найбільш цікаві регіони та найвигідніші пропозиції, після чого Ви зможете зробити правильний вибір.

 

3. Пiдписання бронювального збору та оплата резерваційньої такси.

Після того, як Ви визначилися з конкретним апартаментом, його необхідно забронювати. Зазвичай для зняття об'єкта з продажу достатньо завдатку у розмірі 2000 євро. Бронювальної збір дійсний до 30 днів, після чого повинна послідувати оплата першого внеску. Резерваційну таксу можна перевести на банківський рахунок, сплатити готівкою в партнерських офісах на Україні. Або ж, перебуваючи безпосередньо в Болгарії, оплатити сума резервації в нашому головному офісі.

В попередньому договорiкуплi-продажу прописується детальна інформація про апартаменти, комплексі, ступеня готовності, терміни будівництва, форми оплати, відповідальність сторін і багато іншого.
 

Description: Description: http://www.alisa-sad.ru/uploads/posts/2013-01/1359102657_s-bez-zhilya.jpg5. Оформлення угоди і передача права власності:

Коли об'єкт буде завершено (що підтверджується наявністю актів готовності форми 15 або 16), і клієнтом буде виплачена вся сума за договором, призначається дата нотаріального оформлення квартири у власність. Воно відбувається у нотаріуса, в окрузі дії якого розташований об'єкт нерухомості. На нотаріальному акті (основному правовстановлюючому документі про власність) ставляться підписи продавця, покупця, нотаріуса, а також ліцензованого перекладача. Далі нотаріальний акт реєструється в суді, вносяться зміни до державного реєстру нерухомого майна Болгарії.

Для оформлення угоди купівлі-продажу нерухомості покупець повинен надати діючий закордонний паспорт (у разі купівлі нерухомості в Болгарії на юридичну особу необхідно надати установчі документи на фірму). На оформлення покупець може особисто приїхати в Болгарію, або ж зробити довіреність на наших юристів, щоб вони підписали нотаріальний акт від його імені і потім відправили оригінали документів кур'єрською службою. На всю процедуру оформлення у власність покупцеві потрібно передбачити суму в розмірі 4-5% від вартості квартири для оплати податків, мит і такс за реєстрацію угоди.
 

7. Вибір меблювання для апартаменту:

Наші фахівці відділу післяпродажного обслуговування пропонують покупцям кілька дизайнерських пакетів мебелировки - від "економ-класу" до класу "люкс". У наші завдання входить також контроль за доставкою і установкою обраної Вами меблів.

 

Всі перераховані вище етапи придбання нерухомості ми проходимо разом з Вами. Так що зверніться до наших представників і будьте впевнені, що вони дадуть грамотні поради!

 

Навіщо гаяти час у подальших пошуках інформації і пропозицій?

Заповніть контактні дані, напишіть будь-які Ваші запитання та отримаєте відповіді від наших фахівців: консультантів з нерухомості і юристів. Вони нададуть Вам більш детальну інформацію!

Для получения более подробной информации заполните форму
Информация
Я принимаю Terms на buldom.ua
Подобные статьи
02/09/2015 Специфіка площестворення
У Болгарії є свої особливості розрахунку площ, які відрізняються від прийнятих в Росії. Розглядаючи пропозицію по нерухомості, Ви бачите так звану "загальну площу" апартаменти. Вона складається з 2 частин:   забудованої площі квартири   і відсотка загальних частин будівлі, які поклад...
02/09/2015 Щорічні витрати
Зміст нерухомості в Болгарії: статті витрат і їх величина. Побутові витрати, комунальні платежі, податки. Витрати при експлуатації апартаментів в Болгарії можна умовно розділити на 3 складові:   - Щорічні податки - Індивідуальне споживання води і електрики - Такса підтримки будівлі   Щорічні ...
08/09/2015 Недорога нерухомість у Болгарії біля моря
На протязi останніх декількох років нерухомість в Болгарії стає доступна всім, хто хоче переїхати в Болгарію на постійне проживання, відпочити влітку, інвестувати і здавати в оренду / перепродати, так як ціни недорогі, як на нерухомість, так і на проживання.   Пропозиції, які актуалізуються щодня різноманітні, л...
04/03/2015 Нерухомість в Болгарії
...